Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Новини

Зустріч в Львівській ОДА

Зустріч в Львівській ОДА

loda.gov.ua/

Середа, 4 березня 2015, 14:38

Датські підприємці планують інвестувати у Львівщину

Наприкінці березня представники провідних бізнесових компаній Данії приїдуть до Львова, щоб ознайомитись з умовами ведення бізнесу в області.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

На зустрічі голови Львівської ОДА Олега Синютки з головою правління Данської Бізнес Асоціації Ларсо Вестбієргом, яка відбулася 3 березня, було вирішено підписати Меморандум про співпрацю та популяризацію іноземних інвестицій в економіку області.

Останній раз такий документ підписували у 2013 році. Сторонами цього меморандуму були Данська Бізнес Асоціація, ЛОДА, Львівська митниця, ГУ Міндоходів у Львівській області та Західне регіональне управління Державної прикордонної служби України.

«Ми отримали серйозний сигнал від інвесторів, які тут хочуть працювати. Важливо лише донести інформацію, що Львівщина є безпечною та відкритою для бізнесу», - повідомив Олег Синюнка.

За умовами Меморандуму сторони будують взаємини на основі чесного партнерства та захисту інтересів кожної зі сторін, створення режиму максимального сприяння реалізації взаємовигідних планів.

З метою вивчення та покращення інвестиційного клімату в області, покращення ситуації на ринку праці, формування трудових ресурсів і з метою створення робочих місць для молодих спеціалістів на підприємствах, створених за участі іноземних інвесторів у Львівській області, організовують в межах своєї компетенції семінари та інші інформаційні заходи.

Нагадаємо, представники японської компанії Fujikura також мають намір вкласти кошти у Львівську область.

 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.