Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Інфраструктура

Микола Ковальчук

Середа, 1 квітня 2015, 14:39

Товариство мисливців звинувачує Димінського у захопленні угідь на Яворівському полігоні

Микола Ковальчук

Вони переконані, що власник ФК "Карпати" на захопленій території мисливсько-рибальського угіддя "Майдан" звів нове Межигір'я, яке охороняють зі зброєю.

Про це сьогодні на прес-конференції повідомив Микола Ковальчук, голова Товариства військових мисливців та рибалок Західного регіону України.

Частина земель Яворівського національного природного парку. що належала місцевим сільрадам та була у користуванні у Міноборони, Академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного та мисливсько-рибальського угіддя "Майдан" зараз належить Петру Димінському.

А той в свою чергу звів там маєток.

Як зазначив, член товариства військових мисливців та рибалок, учасник АТО, Роман Ільчишин, вона постійно перебуває під охороною.

Товариства військових мисливців та рибалок Західного регіону України зветалось до природоохоронної прокуратури, військової прокуратури ЗРУ, Державної екологічної інспекції у Львівській області, голови Львівської ОДА та двічі до суду, проте безрезультатно.

Захоплена територія знаходиться у власності Димінського ще з 2012 року.

Ковальчук переконаний, що процес відчуження відбувся за сприяння начальника Академії сухопутних військ, генерал-лейтенанта Павла Ткачука, начальника Яворівської КЕЧ району Федора Савицького, командира в/ч 4150 І. Слісарчука.

Менше того, товариство переконане, що саме Димінський умисно розпалює ворожнечу між ними та Військовою прокуратурою.

"Члени товариства, це в основному зрілі, як кажуть, мужики. Зараз десятки з них захищають нашу державу від російського агресора. Мені не зрозуміло навіщо пану Демінському  на нашому малому "Майдані" розпалювати ворожнечу та протистояння. Адже для нього це може закінчитись так само, як і для розпалювача Українського Майдану. Люди піднімуться і не дадуть грабувати себе", – сказав Микола Ковальчук.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.