Новини

Соціум

Андрій Котельник

Андрій Котельник

У Львові відбудеться безкоштовна презентація фільму про Котельника

П'ятниця, 3 квітня 2015, 11:41

Львів’ян запрошують на презентацію фільму «Боксерський шлях Андрія Котельника».

Про це повідомила прес-служба торгово-виробничого комплексу «Південний».

Фільм розповідає життєву історію львівського боксера, який пройшов нелегкий шлях, аби досягти спортивних вершин. За словами продюсерів фільму, стрічка показує, що робота над собою, постійні тренування та самовдосконалення дають результат, тож у кожної молодої людини завжди є вибір у житті – досягати мети або здатися і змиритися зі своїми проблемами.

Фільм «Боксерський шлях Андрія Котельника» особливо корисний для перегляду дітям і підліткам, адже показує, як важливо працювати над собою і досягати результатів.

Презентація фільму відбудеться у 3 квітня о 16.30 год у приміщенні конференц-залу виставкового центру «Південний-EXPO». Вхід – вільний.

Окрім цього, перед презентацією о 16.00 год відбудеться урочисте відкриття балюстрадного панно «Золотого Боксера» на фасаді боксерської школи ім. Андрія Котельника. Панно виготовлено з мозаїки  натурального каменю партнерами боксерської школи Андрія Котельника компанією Кам'яний LVIV.

Нагадаємо, у боксерській школі Андрія Котельника на території ТВК «Південний» діти, віком від 7 до 14 років, мають можливість безкоштовно відвідувати тренування з боксу, а тренують їх імениті тренери та відомі боксери.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.