Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Новини

news.city.zt.ua

Середа, 28 березня 2012, 16:01

Пенсійні виплати в Україні збільшуються з 1 квітня

На сьогоднішньому засіданні Кабінет Міністрів ухвалить рішення про підвищення пенсій на 45 гривень для п'яти мільйонів пенсіонерів. Про це повыдомив віце-прем'єр-міністр, міністр соціальної політики Сергій Тігіпко, передає РБК. 

Прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність, становитиме 838 грн. із 1 квітня 2012 року відповідно до Закону України «Про державний бюджет України на 2012 рік», - повідомляє Головне управління Пенсійного фонду України у Львівській області.

Органи Пенсійного фонду області провели перерахунок пенсій відповідно до цієї постанови. 569,2 тис. пенсіонерів області отримають перераховану пенсію у квітні 2012 року з доплатою за березень.

26 березня 2012 року Кабінет Міністрів України прийняв постанову «Про підвищення розміру пенсій деяким категоріям громадян у зв'язку із зростанням середньомісячної заробітної плати штатного працівника», якою передбачено підвищення з 01.04.2012 розмірів пенсій, призначених відповідно до Законів України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування», «Про наукову і науково-технічну діяльність», «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», «Про осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб», на коефіцієнт 1.0352.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.