Новини

Економіка

гроші

гроші

pravda.lutsk.ua

П'ятниця, 8 травня 2015, 15:56642

Держфінінспекція України відшкодувала фінансові втрати держави на 156,3 млн. грн.

Протягом І кварталу 2015 року Держфінінспекція України забезпечила відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів держави на понад 156,3 млн. грн. 

Про це повідомила прес-служба Держфінінспекції України.

Загальна сума відшкодування втрат, які були виявлені в попередні роки, становить майже 104,2 млн. грн. Про це стало відомо сьогодні, під час засідання Колегії Держфінінспекції повідомив в.о. Голови Держфінінспекції України Михайло Диба.

За його словами, завдяки заходам, вжитим державними фінансовими нспекторами, до бюджетів, бюджетних установ і організацій та підприємств надійшло понад 47,6 млн. грн. Забезпечено відшкодування і поновлення незаконних, нецільових витрат та недостач ресурсів на загальну суму більш як 108,6 млн. грн.

Спеціалісти Держфінінспекції пред'явили 135 позовів до суду щодо відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму понад 96,5 млн грн. Пред'явлення ще 93 таких позовів ініційовано перед органами прокуратури та об'єктами контролю.

Загалом від початку 2015 року Держфінінспекція перевірила 704 підприємства, установи та організації, з яких майже на 85 % виявила порушення фінансово-господарської дисципліни.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.