Новини

Політика

Зорян Шкіряк

Зорян Шкіряк

news.liga.net

В.о. керівника ДСНС Шкіряк подав у відставку

Вівторок, 12 травня 2015, 17:29

Сьогодні в.о. голови Державної служби з надзвичайних ситуацій Зорян Шкіряк подав у відставку.

Про це повідомила Українська правда.

"Я вважаю, що настав час надати дорогу професіоналам. У нас є кандидатура людини, яка буде достойною на цій посаді. сподіваюся, ця кандидатура буде розглянута і прийнята. Я звернувся до прем’єра Арсенія Яценюка з заявою про звільнення мене з посади т. в.о. голови державної служби України з надзвичайних ситуацій", - сказав Зорян Шкіряк.

За словами Шкіряка, його перебування на посаді в.о. голови державної служби України з надзвичайних ситуацій було тимчасовим.

Шкіряк також зазначив, що на його долю випали "нелегкі іспити", маючи на увазі боротьбу з пожежами у Чорнобильській Пущі та евакуацію українців з Непалу.

"Процес евакуації з Непалу в силу певних обставин у зв’язку з неможливістю моєї участі у коментуванні цих процесів, обріс подекуди брудними інсинуаціями, відвертою єрессю і тим, що не відповідає дійсності", - повідомив Зорян Шкіряк.

Нагадаємо, Зоряна Шкіряка призначили в.о. голови ДСНС України 25 березня, після затримання за корупцію на засіданні уряду колишнього голови ДСНС Сергія Бочковського та його першого заступника Василя Стоєцького.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.