Новини

Соціум

Театр пива "Правда"

Театр пива "Правда"

Четвер, 14 травня 2015, 10:38818

Кількість отруєних у !фестівській Правді зросло до 28 осіб

У Львові госпіталізували ще 4 львів'ян внаслідок отруєння у ресторані "Театр пива "Правда" – загалом кількість постраждалих зросла до 28 осіб. 

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Відтак, у період з 12 до 13 травня в Львівську обласну інфекційну клінічну лікарню з попереднім діагнозом – «харчова токсикоінфекція» та «гостра кишкова інфекція» госпіталізовано 28 осіб, з них 4 дитини віком до 18 років, які харчувались в одній з ресторацій Львова, що на площі Ринок. 

Нагадаємо, за повідомленням львівської держсадепідслужби при зборі епіданамнезу встановлено, що всі постраждалі 11 травня 2015 року  харчувалися ухарчувалися у ресторані "Театр пива "Правда" на пл. Ринок, що належить компанії "Холдинг емоцій !FEST".

Наразі надіслано рекомендації власникам ресторану для встановлення джерела інфекції, механізму передачі та обмеження подальшого розповсюдження захворювання.

Зараз проводиться комплекс протиепідемічних заходів з локалізації та ліквідації спалаху. Потерпілим пацієнтам в стаціонарних умовах проводиться повний комплекс клініко-лабораторних обстежень, надається необхідний об’єм медичної допомоги.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.