Новини

Політика

державна реєстраційна служба

державна реєстраційна служба

гу юстиції у Львівській області

Львівські підприємці штурмують державну реєстраційну службу, аби уникнути великих штрафів

Субота, 16 травня 2015, 12:02

Сьогодні зранку в приміщенні Державної реєстраційної служби у Львові зібрались сотні людей, які пробують здати реєстраційні картки для внесення інформації до Єдиного державного реєстру юридичних осіб і фізичних осіб підприємців.

Зранку не працював термінал. Отож  з піввосьмої формувалась жива черга. Але ще напереродні люди записувались в чергу від 700 номеру і не встигли здати документи. Всередньому за добу реєстратори приймають документи не більше, ніж у 300-400 осіб. У самому приміщенні чути крики, сварки, адже у людей здають нерви.

Напередодні Головне управління юстиції у Львівській області повідомило, що наказом в.о.начальника Головного територіального управління юстиції у Львівській області встановлено додаткові робочі дні 16, 17, 23 та 24 травня 2015 р.

В.о.начальника Головного територіального управління юстиції у Львівській області Ярослав Жукровський роз'яснив, що  25 травня закінчується термін щодо внесення інформації до Єдиного державного реєстру юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців, яка передбачена Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визначення кінцевих вигодонабувачів юридичних осіб та публічних діячів» від 14 жовтня 2014 р. №1701-18.

Консультанти пояснили Варіантам, що лише 10 квітня 2015 року була затверджена форма картки. Отож люди лише після всіх весняних свят масово стали їх заповнювати і здавати, адже за нездачу встановлено штраф до 8300

Державна реєстраційна служба у Львові знаходиться в приміщені Головної пошти, вул.Словацького, 8.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.