Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

мак

vashsad.ua

Субота, 23 травня 2015, 10:36

На Львівщині розпочалась профілактична операція "Мак"

мак

Правоохоронці Львівської області розпочали профілактчну операцію "Мак" з метою протидії незаконному обігу наркотичних та психотропних речовин, виявлення та знищення незаконних посівів маку та перекриття каналів надходження цих рослин у незаконний обіг.

 Про це повідома прес-служба ГУ УМВУ у Львівській області. 

Операція «Мак» триватиме до кінця вересня.

Правоохоронці попереджають громадян про недопущення нелегальних посівів наркотичних рослин на присадибних ділянках, дачах і в інших місцях, оскільки це тягне за собою адміністративну або кримінальну відповідальність.

Згідно законодавства, за посів або вирощування снотворного маку чи конопель передбачена відповідальність за ст.310 (посів або вирощування снотворного маку чи конопель) КК України, а також  ст.106-1 та ст.106-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Нагадаємо6 у 2014 році на Львівщині правоохоронці здійснили 9264 перевірки можливих місць вирощування нарковмісних культур. В результаті ьула виявлено 158 фактів незаконних посівів маку. За цими фактами у єдиний реєстр досудових розслідувань внесено 190 кримінальних правопорушень за ознаками ст.310 (посів або вирощування снотворного маку чи конопель) КК України.

Працівники міліції закликають громадян не бути байдужими і повідомляти про відомі їм насадження наркотичних рослин. У разі виявлення подібних «плантацій» на території Львівської області, правоохоронці просять повідомляти за телефонами (032) 258-60-01 у чергову частину Головного управління міліції, 258-67-04, 258-61-17-Управління боротьби з незаконним обігом наркотиків або 102. Конфіденційність гарантується.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.