Новини

Спорт

дворовий футбол

дворовий футбол

У Львові визначили найкращі дворові футбольні команди

Понеділок, 25 травня 2015, 14:03

На ТВК «Південний» визначилися переможці першої львівської Ліги дворового футболу «Футбол у кожен двір».

У суботу, 23 травня, на відкритому міні-футбольному полі спортивного комплексу «Олімпік», що на території ТВК «Південний» (вул. Щирецька, 36) відбулися фінальні ігри першої Львівської Ліги дворового футболу «Футбол у кожен двір». Відтак було визначено найкращі дворові команди Львова у трьох вікових категоріях.

Фінальні матчі Ліги співпали із відкриттям нового відкритого поля спорткомплексу «Олімпік», що на території торгового комплексу «Південний».

Привітати футболістів та співорганізаторів Ліги завітали – президент Львівської обласної федерації футболу Ярослав Грисьо, в.о. начальника управління сім’ї, молоді та спорту Львівської міськради Петро Гошовський, відповідальний секретар відділення НОК України у Львівській області, начальник обласного центру «Спорт для всіх» Вадим Климович.

Після привітальних мотиваційних виступів розпочалася запекла боротьба за звання найкращої дворової команди Львова.

Зокрема, у віковій категорії 12-14 років перемогу здобула команда «Новий Львів», друге і третє місце посіли відповідно – «Спортинг» та «ЛФК Львів 2».

У віковій категорії 15-17 років перемогли команда «Спарта», друге місце посілакоманда – «Lviv United», а третє – «Княжий Ринок».

У віковій категорії 18+ перемогла команда «Мафія», друге місце посілакоманда «СЗШ№90», третє місце – команда «Freedom».

Організаторами Ліги дворового футболу є громадська організація «Твій вибір – життя» за підтримки управління сім’ї, молоді та спорту Львівської міської ради та торгового комплексу «Південний».

За словами одного із організаторів змагань Ростика Бейщака, Ліга дворового футболу проходила у Львові вперше і згуртувала загалом 63 дворові команди, які упродовж трьох місяців боролися за першість. Натомість у Києві така футбольна Ліга стала традиційною і проходить уже 5 років поспіль.

«Наша головна мета – показати львівській молоді здорову альтернативу проведення дозвілля. Ми хочемо, аби молоді львів’яни проводили свій вільний час не за пивом чи іншими нехорошими речами, а займалися спортом в компанії однодумців»,  наголосив Ростик Бейщак.

Водночас співорганізатор турніру Ігор Самотій наголосив, що перша Львівська Ліга дворового футболу зацікавила чималу кількість команд.

«Це молоді люди, віком від 12 років, які згуртувалися довкола футболу. Приємно, що так багато львів’ян відгукнулись на наш заклик і Ліга справді була масштабним спортивним заходом для нашого міста»,  зазначив Ігор Самотій.

Організатори першої Ліги дворового футболу висловлюють вдячність усім партнерам та спонсорам, які долучилися до організації, проведення турніру та нагородження переможців: ТВК «Південний», спорткомплекс «Олімпік», тренажерний зал «Олімп», аквапарк «Пляж», планета кіно «IMAX», «Кінопалац», розважальний центр «Булька», ГО «САМІ», ГО «Молодь зазміни» та Львівська Освітня Фундація.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.