Новини

Інфраструктура

насосне обладнання

насосне обладнання

city-adm.lviv.ua

Середа, 3 червня 2015, 09:29682

«Львівводоканал» встановив нове насосне обладнання за 209 тис грн

«Львівводоканал» модернізував станцію підкачування води на вул. Рівній у Львові за за 209 тис грн.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

ЛМКП «Львівводоканал» придбав та змонтував сучасне насосне обладнання на станції підкачування води для мешканців житлових будинків на вулиці Рівній.

Змонтована нова установка із застосуванням частотно-регулювального приладу дала змогу зменшити місячне споживання електроенергії з 3300 кВт/год до 300  кВт/год, тобто в 11 разів. Очікувана річна економія електроенергії становитиме понад 34 тис. кВт/год.

Термін окупності обладнання – 4 роки, загальна вартість робіт по реконструкції – 209 тис грн.

«У час, коли вартість електроенергії зростає щомісяця, єдиним виходом для водоканалу є інвестиції в енергоощадне обладнання. Ми це чітко розуміємо та планомірно модернізуємо свої об’єкти. Зокрема, за минулий рік ми виконали реконструкцію 9 насосних станцій. Завдяки цьому річна економія енергоносіїв сягнула 1,2 МВт/год, тобто понад 2 мільйони гривень», - зазначив директор ЛМКП «Львівводоканал» Валентин Вольський.

Нагадаємо, впродовж минулого року ЛМКП «Львівводоканал» модернізувало насосні станції «Кривчиці», «Глинна Наварія», «Янівська», «Телецентр» та станції підкачування води «Садова», «Коломийська», «Скорини», «Кульпарківська,130».

 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: