Новини

Політика

закон

закон

blog.commonfloor.com

Порошенко змінив умови повернення строкових депозитів

Четвер, 4 червня 2015, 12:21

Петро Порошенко підписав закон щодо умов повернення строкових депозитів.

Про це повідомила прес-служба Президента України.

Президент України підписав закон № 424-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо умов повернення строкових депозитів», який був прийнятий Верховною Радою України 14 травня цього року.

Закон спрямований на встановлення стабільності банківської системи через урегулювання механізму створення ресурсної бази діяльності банківської системи.

Клієнти банку матимуть право отримати вклади та нараховані по ним відсотки за строковим банківським договором по закінченню терміну дії договору. При цьому дострокове повернення даного вкладу та нарахованих процентів за цим вкладом можливе виключно у випадку, коли це передбачено умовами договору банківського строкового вкладу.

"З метою захисту інтересів вкладників, які не вимагають повернення суми строкового вкладу зі спливом строку, та уникнень зловживань зі сторони банків, які зацікавлені й надалі співпрацювати з клієнтом на умовах більш вигідних для банку, договір банківського вкладу вважатиметься продовженим лише на умовах вкладу на вимогу", - йдеться у повідомленні.

Тобто, пролонгація договору на умовах строкового вкладу можлива тільки при особистому переукладанні договору вкладником.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.