Новини

Інфраструктура

Собор Святого Юра

Собор Святого Юра

Для реконструкції вулиці у сквері на пл. Св.Юра зріжуть 45 дерев

Понеділок, 8 червня 2015, 17:21

Львівський виконавчий комітет прийняв рішення про видачу містобудівних умов та обмежень на відновлення та реконструкцію площі Святого Юра.

Сьогодні, 8 червня, відбулося засідання виконкому Львівської міської ради, на якому розглянули питання щодо реконструкції скверу та площі біля Собору св. Юра.

Виконком прийняв рішення «Про видачу містобудівних умов та обмежень на відновлення та реконструкцію площі Святого Юра».

«Рішення опрацьоване. Рухаємось поступово, поетапно проводимо роботи. Я би хотів особливо звернути увагу, щоб була дискусія і спілкування. Маючи підтримку церкви, щоб була дискусія з громадськістю, з мешканцями, щоб ми мали спільну і консолідовану позицію. Бо робота дуже велика і вона має усіх нас об’єднати», – зазначив міський голова Андрій Садовий.

Відповідно до ухвал міської ради виконавчий комітет вирішив зобов’язати спеціально уповноважений орган містобудування та архітектури видати містобудівні умови та обмеження на відновлення та реконструкцію площі Святого Юра.

В.о. головного архітектора Юліан Чаплінський зазначив, що при дотриманні вже існуючої схеми звуження дороги біля площі св. Юра з 4 смуг до 2, необхідно зрізати 45 дерев.

Нагадаємо, що 20 березня ЛКП "Зелений Львів" усунув 28 сухих та аварійних дерев на площі св. Юра.

А на містобудівній раді 26 травня погодили нову транспортну концепцію проекту реконструкції пл. св. Юра та розташування пам’ятника митрополиту Шептицькому, згідно з якою було вирішено ліквідувати стоянку на площі та залишити вул. Озаркевича відкритою, але звузити об’їзну дорогу з 4 до 2 полос.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.