Новини

Культура

ДонКульт

ДонКульт

dyskurs.com.ua

Понеділок, 15 червня 2015, 14:59730

Завтра у Львові американський історик прочитає лекцію про Донбас

У Львові фахівець з історії Донбасу, американський професор Гіроакі Куромія прочитає лекцію «Енігма Донбасу: як зрозуміти його минуле і сучасне».

Про це повідомляє благодійний фонд «Мистецькі надра».

Виступ Гіроакі Куромії відкриє лекційно-дискусійну програму про минуле і сучасний Донас, розроблену Центром міської історії в рамках культурного форуму «ДонКульт».

«Донбас є тим регіоном України, який непросто збагнути – і в минулому, й сьогодні. Він пройшов складний шлях до модерних політичних форм: ліберальної демократії, соціалізму та націоналізму. Недаремно Лев Троцький свого часу зауважив, що «в Донбас не можна їхати без [політичного] протигазу», - йдеться у повідомленні.

Лекція відбудеться 16 червня о 16:00 год у великій сесійній залі Львівської міської ради (пл. Ринок, 1). Вхід вільний.

Нагадаємо, з 16 по 30 червня 2015 у Львові пройде Культурний форум «Донкульт», організований Благодійним фондом «Мистецькі надра» у партнерстві з львівським Центром міської історії та за підтримки Львівської міської ради та Львівської обласної ради.

Форум відкриється 16 червня 2015 двома подіями: виступом професора Гіроакі Куромії «Енігма Донбасу» та презентацією виставки «Донкульт» у Львівському палаці мистецтв – о 19:00 год.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: