Новини

Політика

вирубка лісу

вирубка лісу

loda.gov.ua

Понеділок, 22 червня 2015, 17:09618

Землі військових лісгоспів передадуть «Львівському військовому лісокомбінату»

Через незаконну вирубку лісу землі військових лісгоспів пропонують передати у єдине користування ДП «Львівський військовий лісокомбінат».

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Як розповів начальник Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолій Дейнека, основна незаконної вирубки деревини припадає на територію військових лісгоспів, зокрема підпорядкованих Івано-Франківському ліспромкомбінату.

«Ми сьогодні не маємо жодного адміністративного впливу на ці ліси. Тому передача цих масивів на баланс Львівського лісокомбінату дасть можливість їх раціонально використовувати», - пояснив Анатолій Дейнека.

У зв’язку з цим голова Львівської ОДА Олег Синютка доручив керівництву управління лісового та мисливського господарства підготувати це питання на зустріч із міністром оборони України, який незабаром повинен приїхати на Львівщину з робочим візитом.

«Питання передачі військових лісів у єдине управління слід нарешті вирішити. Адже це допоможе значно покращити адміністрування в лісах області», - повідомив Олег Синютка.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.