Новини

Вибори 2012

Представник КУНу не пройшов «люстрацію» КОДу

Представник КУНу не пройшов «люстрацію» КОДу

4vlada.com

Представник КУНу не пройшов «люстрацію» КОДу

Четвер, 28 червня 2012, 13:56

Вчора, 27 червня, на засіданні львівського КОДу, претендент у кандидати в народні депутати від КОДу Тарас Гентош не зміг пройти «люстрацію» - Гентошу були висунуті закиди, що він не відповідає критеріям руху «Чесно».

Критерії, яким не відповідає Гентош, були озвучені на засіданні представниками руху «Чесно». За їхніми словами, Гентош не відповідає двом критеріям: «відсутність фактів порушень прав і свобод людини», а також  «непричетність до корупційних дій».  

Як повідомили представники «Чесно», через порушення першого критерію кандидат тричі звільнявся з посади КП «Тустань», через порушення другого – з трускавецького КП «Наше місто».

Сам Гентош цю інформацію спростував, сказавши, що на наступному засіданні КОДу надасть докази своєї невинності. Після цього учасники засідання погодились перенести розгляд його кандидатури на наступне засідання.

Всі інші кандидатури пройшли «люстрацію» успішно. Серед них6 Петро Костюк (громадські організації), висуватиметься у в.о. №120, Богдан Дубас («Наша Україна») – в.о. №125, Лев Величко (УРП) – Залізничний виборчий округ, Олександр Старовойт («Наша Україна») -  в.о. №122, Володимир Ропецький (УРП) – в.о. №125. 

Нагадаємо, раніше львівський КОД затвердив кандидатури Дмитра Добродомова, який планує висуватись у Сихівському в.о., Степана Середи (Залізничний в.о.), Володимира В'язівського (Сокальський в.о. ) та Ростислава Новоженця (де висуватиметься - невідомо).

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.