Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Новини

Рух транспорту у Львові під час матчів Євро-2012 буде майже паралізований

Рух транспорту у Львові під час матчів Євро-2012 буде майже паралізований

vinnikiplus.in.ua

Середа, 11 квітня 2012, 09:32

Рух транспорту у Львові під час матчів Євро-2012 буде майже паралізований

У дні матчів чемпіонату Євро-2012 у Львові центральна частина міста буде закрита для руху транспорту, а у 1,5 км зоні навколо стадіону рух транспортних засобів буде цілодобово обмежений. Про це повідомила прес-служба Львівської міськради.


У центральній частині Львова в ці дні закритою буде значно більша територія до університету ім.Франка-вул.Стефаника. Адже від університету курсуватимуть шатл-баси. Ще однією платформою для відправлення шатл-басів буде пл.Петрушевича.
Транспортний периметр навколо стадіону включатиме вул. Вернадського, Кільцеву дорогу, вул. Проектована-8 та вул. Проектовану-7.
Крім того, у день матчу з 14:00 і до 02:00 год. наступного дня буде закрита для проїзду (крім громадського транспорту та акредитованих транспортних засобів) вул.Стрийська на відрізку від перехрестя Стрийська-Наукова-Хуторівка до Кільцевої дороги.
В’їзд до транспортного периметру навколо стадіону буде дозволено лише тим транспортним засобам, які пройшли відповідну акредитацію. Пропуски отримають громадський транспорт, автотранспорт цільових груп і сім’ї УЄФА. Крім того, за спеціальним пропуском відбуватиметься і в’їзд для тих мешканців, які проживають у цій 1,5 км зоні.
Нагадаємо, пр.Свободи буде закритий для руху транспорту з кінця травня і впродовж цілого червня. На пр. Свободи буде розміщена фан-зона.
8 червня відбудеться перший матч та відкриття Турніру. У Львові відбудуться три матчі фінального турніру: 9 червня зіграють Німеччина та Португалія, 13 червня зустрінуться Данія та Португалія, і 17 червня – Данія і Німеччина.

 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.