Новини

Інфраструктура

Ремонт вулиць

Ремонт вулиць

city-adm.lviv.ua

У Львові на ремонт закриють останню частину вул. Гайдамацької

П'ятниця, 26 червня 2015, 18:04

30 червня на ремонт закриють останню частину вул. Гайдамацької на ділянці від вул. Лобачевського до вул. Замарстинівської та перехрестя вул. Гайдамацька-Замарстинівська.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

За інформацією відділу капітального ремонту управління інженерного господарства Львівської міськради, відрізок вулиці перекриють 30 червня з 9:00 год ранку.

«Тут буде виконано весь комплекс робіт: заміна інженерних мереж, трамвайних колій, дорожнього покриття, тротуарів, зовнішнього освітлення тощо», - повідомляють у міськраді.

Нагадаємо, на сьогодні у зв’язку з ремонтом для проїзду закриті вул. Промислова на ділянці від вул. Волинської до вул. Хмельницького та вул. Хмельницького на ділянці від пл. Криничної до вул. Гайдамацької і вул. Гайдамацька на ділянці від вул. Хмельницького до вул. Лобачевського.

Вулиці ремонтують в рамках співпраці з ЄБРР щодо відновлення дорожньої інфраструктури вздовж трамвайних маршрутів №2 та №6.

Також,  у зв’язку з ремонтними роботами, внесено зміни у рух міських авобусів №9 та №20. Так, автобуси цих маршрутів оминають закриту ділянку дороги по пр.Чорновола та по вул.Липинського. Трамваї №6 курсують за зміненим маршрутом по таких вулицях: Чернівецька – Городоцька – Б.Хмельницького – Замарстинівська – Торф’яна.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.