Новини

Соціум

підписання Меморандуму

підписання Меморандуму

У спільних навчаннях НАТО з ДСНС України візмуть участь 800 чоловік

Середа, 1 липня 2015, 14:33

Спільні міжнародні навчання ДСНС України та НАТО із запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій UKRAINE-2015 відбудуться у вересні у складі 800 чоловік.

Сьогодні, 1 липня, відбулася заключна конференція щодо спільного міжнародного навчання ДСНС та Євроатлантичного координаційного центру з реагування на надзвичайні ситуації цивільного характеру з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій UKRAINE-2015.

Навчання проводяться в рамках виконання річної національної програми співробітництва України-НАТО на 2015 рік.

Учасники навчань: рятувальники ДСНС, представники країн-членів НАТО, представники місцевих органів влади Львівщини та фахівці Мінастерства охорони здоров'я.

«У навчаннях візьмуть участь близько 800 чоловік, також буде залучення авіації. Підписаний меморандум визначає статут, принципи, порядок проведення навчань та всі основні питання, які пов'язані зїх підготовкою. Навчання проводитимуться на території Львівщини, а саме на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки Академії сухопутних військ ЗСУ», – зазначив директор Департаменту реагування на надзвичайні ситуації Григорій Марченко

У травні стало відомо, що у з 21–35 вересня на Львівщині відбудуться спільні міжнародні навчання ДСНС України та НАТО із запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.