Новини

Політика

Автотраса Київ-Чоп перекрита на в'їзді в Мукачево через перестрілку

Автотраса Київ-Чоп перекрита на в'їзді в Мукачево через перестрілку

Автотраса Київ-Чоп перекрита на в'їзді в Мукачево через перестрілку

Субота, 11 липня 2015, 17:02

Сьогодні автодорога Київ-Чоп на в'їзді в Мучакево Закарпатської області перекрита для руху транспорту через перестрілку.

Про це повідоляють закарпатські сайти.

"Відомо про двох вбитих. Перестрілки тривають, чути вибухи гранат", - пише Karpaty.FM

Перестрілка відбувається поблизу Червоної Гірки, що на в'зді до Мукачева. 

Конфлікт виник між особами, які представились як Правий Сектор, та людьми народного депутата Михайла Ланя (відомого кримінального авторитета "Блюка"). 

На місці події працюють працівники міліції та СБУ.

Місто оточено силовиками.

(

Навколо спорткомплексу "Антерес" силовики тримають в кільці бійців ПС, що всередині. 

Натомість Правий сектор опублікував офіційну заяву щодо подій в Мукачево.

Правий сектор стверджує, в м.Мукачево "сотні ошалілих від безкарності бандитів ґвалтівника та наркоторговця регіонала Міхаіла Ланьо – на даний час депутата ВР України – спробували фізично знищити бійців "Правого сектору". В цій силовій акції взяли активну участь і бандити в міліцейських погонах, що перебувають на утриманні одіозного кума головного ворога українців – Віктора Медведчука".

Правий сектор підтверджує загибель своїх двох бійців, поранено - четверо (з них двоє - важко).

"Забравши вбитих та поранених, підрозділ з боєм вирвався з оточення бандитів та відійшов у гори", - зазначено у повідомленні.

Правий сектор вимагає: "негайний публічний арешт депутата Ланьо, що брав безпосередню участь у події, всіх бандитів і силовиків, що відкривали вогонь, та тих, хто віддавав наказ".

МВС подало власну версію подій: "Застосувавши гранатомети, бандити знищили два міліцейських авто, поранили чотири цивільних особи і трьох працівників міліції. Потерпілим надається необхідна медична допомога. Один потерпілий і один правоохоронець перебувають у важкому стані.

Наразі угрупування оточено, бандитам запропоновано здатися. У разі відмови до злочинців буде застосовано силу згідно з чинним законодавством. У МВС переконані, держава повинна давати найрішучішу відсіч всім проявам збройного бандитизму, де б вони не траплялися".

Нагадаємо, вчора у Львові Правий сектор облив свинячою кров'ю народного депутата Ігоря Шурму.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.