Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Любомир Лоневький ДФС

Четвер, 16 липня 2015, 12:33

На Львівщині викрили незаконну діяльність двох конвертаційних центрів

Любомир Лоневький ДФС

ДФС у Львівській області припинила діяльність конвертаційного центру, який за 4 місяці свого існування конвертував більше 200 млн грн.

Про це повідомив сьогодні на брифінгу в.о. начальника оперативного управління ГУ ДФС у Львівській області Любомира Лоневського на тему: «Пріоритети роботи обласного управління податкової міліції у I півріччі 2015 року».

«Державною податковою міліцією було викрито два конвертаційні центри, діяльність одного з них була припинена в травні, цей конвертаційний центр за 4 місяці свого існування конвертував більше 200 млн. грн. Під час проведення обшуків було вилучено більше 500 тис. грн. та 21 фіктивну печатку різних суб'єктів господарювання. По всіх користувачах цього конветаційного центру винесені постанови слідчих на призначення позапланових документальних перевірок. Ці кошти будуть стягнуті та надійдуть до бюджету», – розповів Любомир Лоневський.

За словами Любомира Лоневського, за перше півріччя поточного року зареєстровано 69 кримінальних правопорушень, в рамках яких відшкодовано 4 млн. грн. Матеріали 12 кримінальних правопорушень скеровано до суду. 

Також було зареєстровано 9 кримінальних проваджень по держзакупівлям та відшкодовано збтитків на 2,5 млн. грн.

З початку року вилучено лікеро-горілчаних виробів на 830 тис. грн., спирту на 3,4 млн. грн. та тютюнових виробів на 4 млн. грн.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.