Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

ігор васюник

ігор васюник

П'ятниця, 17 липня 2015, 11:44

Васюник вимагає від влади Львова зупинити торгівлю алкоголем вночі

Рейд, проведений членами Львівського молодіжного клубу та помічниками народного депутат Ігоря Васюника, зафіксував в 27 із 30 точок роздрібної торгівлі Львова продаж алкоголю у вечерній та нічній час попри заборону, встановлену міськрадою.

Про це повідомила прес-служба народного депутата Ігоря Васюника. 

"Заборона нічного продажу алкогольних напоїв у Львові не контролюється ні виконавчими органами міськради, ні міліцією. Підтвердженням цьому стала перевірка місць роздрібного продажу алкоголю. З 30 точок продажу лише в трьох відмовились продати спиртне в заборонений час. В решті магазинів – черги, в тому числі з нетверезих підлітків", - сказано у повідмоленні. 

«З 2010 року у Львові діє заборона на продаж алкоголю вночі - з 22.00 до 10.00 год. Спершу це дало хороші результати – помітне зменшення кількості злочинів та порушень в нетверезому стані. Однак зараз все більше львів’ян звертається зі скаргами про п’яні дебоші, крики, нецензурну лайку та бійки під вікнами будинків, де поблизу є МАФ чи нічний магазин. Практично у всіх нічних магазинах можна купити алкогольні напої. Це точно не додає мешканцям відчуття безпеки, особливо на тлі останніх подій», - розповів львів’янин, народний депутат Ігор Васюник.

Під час моніторингу охопили усі райони Львова та провели контрольну закупку в 30 нічних магазинах та МАФах.

Результати виявились більш, ніж невтішними – в дев’ятьох з десяти магазинів продають алкоголь в заборонений час.

 Ігор Васюник направив міському голові Львова та начальнику міської міліції звернення з вимогою посили котроль за виконанням рішення міськради про заборону торгівлі алкоголем в нічний час. 

«Ми навмисне зафіксували місце і час порушення, щоб начальник міської міліції зміг запитати в дільничних інспекторів, чому немає контролю. Не просто так мешканці скаржаться, що дільничні знають про порушення, а деякі з них покривають порушників. Мушу також наголосити, що цю акцію ми провели до сумнозвісних останніх подій у Львові. Відтак тепер ця тема стає ще більш актуальною, більше того – актуальною, як ніколи. У теперішній час безпека та дотримання громадського порядку у нашому місті – понад усе», - додав нардеп.

 

  

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.