Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Сьогодні у Львові вшанують пам'ять розстріляних польських професорів

Сьогодні у Львові вшанують пам'ять розстріляних польських професорів

ukrslovo.net

Вівторок, 3 липня 2012, 10:37

Сьогодні у Львові вшанують пам'ять розстріляних польських професорів

Сьогодні, 3 липня об 11:00, відбудеться урочисте вшанування річниці пам'яті польських професорів, яких розстріляли німецькі нацисти у 1941 році на Вулецьких пагорбах. Про це повідомляє прес-служба «Львівської Політехніки».

Вшанування відбудеться на Вулецькому пагорбі (парк Студентів Національного університету «Львівська політехніка» в районі вулиць Академічної, Сахарова, Відкритої та Лукаша-Карпинця).

На заході будуть присутні ректор НУ «Львівська політехніка», Юрій Бобало та ректор «Вроцлавської політехніки», Тадеуш Вєнцковський.

Нагадаємо, пам'ятник відомим львівським ученим, розстріляним німецькими нацистами у 1941 році, відкрито 3 липня 2011 року. Подія була приурочена до 70-х роковин від часу тих трагічних подій. Пам'ятник розташований на Вулецьких пагорбах. Загальний бюджет проекту становить 4 млн. грн. Більшу частину коштів на спорудження пам'ятника надала мерія польського м. Вроцлава (900 тис. злотих). Львівська мерія виділила на ці цілі майже 900 тис. гривень. Будівельне забезпечення і благоустрій території проводила Львівська політехніка.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.