Новини

Політика

ГО "Львівський молодіжний клуб"

ГО "Львівський молодіжний клуб"

У Львові діти учасників АТО намалювали любов до України

Вівторок, 25 серпня 2015, 18:36

У Парку культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького презентували виставку малюнків, авторами яких є діти учасників АТО.

Майже сотню робіт об’єднали назвою  «Любіть Україну», а присвятили виставку Дню Незалежності. Про це повідомляють активісти ГО «Львівський молодіжний клуб».

До виставки малеча почала  готуватися ще у червні, під час відпочинку у пансіонаті «Шацькі озера».

Саме там разом з волонтерами, педагогами та вихователями  дітки на папері зображали любов до Батьківщини. 

Учора патріотичні малюнки  презентували у Парку культури. Оглянути виставку  прийшло чимало діток з батьками, вони з радістю шукали свої роботи  серед представлених та згадували як їх створювали.

«Дуже приємно було зустрітися з дітками через 2 місяці. Виставка стала гарним приводом для діток учасників АТО та їх батьків  зустрітися знову, поділитися враженнями,  згадати яскравий відпочинок у пансіонаті. Це дуже важливо для їх морального духу та підтримки», – розповіла активістка Львівського молодіжного клубу Соломія Посполіта.

До слова, протягом червня у пансіонаті  відпочило майже 50 дітей учасників АТО зі Львова. Перебування у пансіонаті було насичене розвагами, іграми, пізнавальними вікторинами.

Організувати оздоровлення вдалось завдяки «Центру правового захисту учасників АТО» та Благодійному фонду «Гуманітарні ініціативи» Ігоря Васюника.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.