Новини

Політика

Юрій Лукашевський

Юрій Лукашевський

facebook.com

У Львові запрацювала Google-карта питань сесії міськради

Четвер, 27 серпня 2015, 10:56

Питання порядку денного сесії Львівської міської ради відтепер можна переглянути на Google maps.

Про це повідомила прес-служба інформаційного порталу депутатів Львівської міської ради.

Зі слів в.о.начальника управління «Секретаріат ради» Юрія Лукашевського, електронна карта питань порядків денних сесії Львівської міської ради допоможе краще орієнтуватись депутатам та мешканцям Львова у місцезнаходженні адрес зазначених комунальних або земельних питань, що розглядатимуться на пленарних засіданнях.

«Таким чином інформація стане нагляднішою та простішою для сприйняття. Позаяк переглядаючи питання порядку денного, можна одразу побачити, як на карті Львова вони відображені і якої частини міста стосуються. Переконаний, що застосування сучасних інтернет-сервісів сприятиме кращій взаємодії влади та громади», – зауважив Юрій Лукашевський.

Крім цього, секретаріатом міськради спільно з львівською ІТ компанією Helio створений мобільний додаток «Львівська рада». Встановивши додаток на смартфон чи планшет мешканці Львова зможуть переглядати та завантажувати питання порядку денного одним кліком. Програмка автоматично підтягує і висвітлює актуальний порядок денний із сайту депутатів Львівської міської ради.

Переглянути карту можна тут.

Нагадаємо, 21 серпня у Львові з'явилася електронна карта з детальними планами територій для інформування мешканців міста.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.