Новини

Політика

Податковий кодекс

Податковий кодекс

zn.ua

З 1 вересня набувають чинності зміни до Податкового кодексу

Вівторок, 1 вересня 2015, 11:19

В Україні з 1 вересня частково знижується тиск на платників податків.

Про це повідомляє РБК-Україна.

Відсьогодні вступає в силу Закон № 655-VIII "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо зменшення податкового тиску на платників податків".

Відтак, закон надає право Міністерству фінансів України здійснювати узагальнення податкових консультацій, що сприятиме уникненню корупційних схем; забороняє контролюючим та іншим органам використовувати акт перевірки в якості підстави для висновків відносно взаємовідносин з його контрагентами, в тому числі опрацьовувати в інформаційних базах контролюючих органів, у разі якщо податкове повідомлення-рішення не прийнято за результатами складання акта перевірки.

Також уточнено умови та порядок допуску посадових осіб контролюючих органів до проведення документальних виїзних та фактичних перевірок. Передбачено, що за наявності письмового звернення платника податків замість документальної невиїзної перевірки може проводитися документальна виїзна перевірка.

Окрім того, з 1 вересня податкові декларації поштою треба надсилати на адресу відповідного контролюючого органу не пізніше ніж за 5 днів до закінчення граничного строку подання податкової декларації, визначеного Податковим кодексом – до цього часу декларації надсилались за 10 днів до закінчення граничного строку.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.