Новини

Економіка

Український професійний банк

Український професійний банк

17tv.com.ua

Вівторок, 1 вересня 2015, 16:15708

Нацбанк ліквідує "Український професійний банк" та "Банк Національний кредит"

Нацбанк ухвалив рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію банків ПАТ "Український професійний банк" та ПАТ "Банк Національний кредит".

Про це повідомила прес-служба Національного банку України.

Національний банк України 28 серпня прийняв рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію ПАТ "Український професійний банк" та ПАТ "Банк Національний кредит".

"Після віднесення ПАТ "Український професійний банк" та ПАТ "Банк Національний кредит" до категорії проблемних продовжувалося погіршення їх фінансового стану, наслідком чого стало невиконання банками своїх зобов’язань перед вкладниками та кредиторами цих банків. Зокрема банк "Національний кредит" був не в змозі провести розрахункові операції клієнтів майже на 50 млн. грн. та не привів свою діяльність у відповідність із вимогами законодавства", – заявила директор департаменту банківського нагляду Катерина Рожкова.

Зазначимо, що банк "Український професійний банк" було віднесено до неплатоспроможних 28 травня, а "Банк Національний кредит" – 5 червня цього року.

Відтак, Фонд гарантування вкладів фізичних осіб запропонував Нацбанку ліквідувати обидва банки.

Нагадаємо, раніше Нацбанк ліквідував ПАТ "Радикал-банк" та ПАТ АБ "Столичний", ПАТ "КБ "Надра"ПАТ "Енергобанк"банк "Стандарт"ПАТ "Омега-банк". Також ще у березні Нацбанк України відніс АТ "Дельта Банк", ПАТ "Кредитпромбанк" до категорії неплатоспроможних.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: