Новини

Інфраструктура

дороги

дороги

busknew.blogspot.com

Завтра стелитимуть асфальт на об'їзній дорозі Золочева

Понеділок, 21 вересня 2015, 14:23

Завтра, 22 вересня, розпочнуться роботи по влаштуванню верхнього шару асфальтобетонного покриття на автомобільній дорозі Н-02 Львів-Тернопіль.

Про це Варіантам повідомила прес-служба Служби автомобільних доріг у Львівській області.

Роботи проводитимуть на ділянці км 68 - км 72 обхід м. Золочів.

За сприятливих погодних умов роботи планують завершити до кінця жовтня.

Протягом травня-червня на даній ділянці автодороги дорожниками проведено роботи по зміцненню основи дороги та регенерації існуючого дорожнього одягу з додаванням нових матеріалів методом холодного ресайклінгу та влаштування вирівнюючого шару асфальтобетону.

Роботи виконує підрядна організація ТзОВ «Техно-Буд-Центр».

Проектом Постанови Кабміну на  фінансування ремонтних робіт ділянки дороги Львів-Тернопіль обхід м. Золочів в 2015 році передбачено виділити 17 млн. 700 тис.  грн. Наразі час Постанова не затверджена, але роботи виконуються згідно договору.

Ремонтні роботи на ділянки дороги Львів-Тернопіль обхід м. Золочів розпочато в жовтні 2014 року за кошти державного бюджету.

Служба автомобільних доріг у Львівській області є балансоутримувачем доріг загального користування Львівської області, крім доріг комунальної власності. Служба доріг здійснює організацію утримання в належному технічному стані мережі автомобільних доріг загального користування Львівської області шляхом укладення договору підряду з організаціями, на які покладається обов’язок належного виконання робіт з ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг в межах виділеного бюджетного фінансування.

Мережа автомобільних доріг загального користування Львівської області станом на 01.01.2015 становить 8380 км, в тому числі: автодороги державного значення – 1866,1 км, автодороги місцевого значення – 6514,5 км.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.