Новини

Інфраструктура

stalker

stalker

3ona51.com

На Львівщині приватизували протирадіаційне укриття

Середа, 23 вересня 2015, 10:02

На сьогодні на Львівщині зареєстровано 15 позовів до суду про витребування споруд цивільного захисту з чужого незаконного володіння.

Про це Варіантам повідомила прес-служба прокуратури Львівської області.

Зокрема, органами прокуратури Львівської області ретельно вивчаються факти незаконного відчуження протирадіаційних сховищ та укриттів та вживаються заходи прокурорського реагування з метою усунення таких порушень і захисту інтересів держави.

Так, Самбірським міжрайонним прокурором встановлено факт незаконного виключення 3 захисних об’єктів з обліку споруд цивільного захисту посадовими особами управління Самбірської міської ради. За фактом вчинення службовцями кримінального правопорушення, передбаченого ст.367 ч.1 КК України, триває досудове розслідування.

Також, прокуратурою м.Червонограда виявлено незаконну приватизацію протирадіаційного укриття у м.Соснівка. З’ясовано, що Соснівською міською радою протиправно включено це приміщення до переліку об’єктів приватизації комунальної власності, внаслідок чого укриття було відчужено на користь фізичної особи. Відомості про вчинення зазначеного кримінального правопорушення за ч.1 ст.233 КК України прокуратурою внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Окрім цього, прокуратурою області та прокурорами Залізничного, Личаківського, Франківського, Шевченківського районів м.Львова, м.Борислава, прокуратурами Буського, Жидачівського, Жовківського, Золочівського районів, Миколаївським та Стрийським міжрайонними прокурорами подано загалом 15 позовів до суду про витребування споруд цивільного захисту з чужого незаконного володіння, про зобов’язання до укладення договорів на безоплатне зберігання сховищ, тощо.

Наразі судами задоволено 2 позови цієї категорії, ще у 3 справах провадження припинено у зв’язку з укладенням 8 договорів зберігання згаданих об’єктів.

До прикладу, рішеннями судів, що набрали законної сили, постановленими за результатами розгляду позовів прокурорів Залізничного та Франківського районів м.Львова, зобов’язано ТзОВ “Львівський завод біозіфичних приладів” та ПАТ “Завод “Львівсільмаш” укласти з Регіональним відділенням Фонду державного майна України по Львівській області договори безоплатного зберігання сховищ.

Робота на вказаному напрямку триває.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.