Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

вибори 2015

вибори 2015

П'ятниця, 2 жовтня 2015, 11:33

Участь у виборах до Львівської облради братимуть 16 партій

Львівська обласна територіальна виборча комісія зареєструвала кандидатів у депутати до Львівської обласної ради.

Про це повідомляє Комітет виборців України Львів на своїй сторінці у Фейсбуці.

1 жовтня відбулося засідання Львівської обласної територіальної виборчої комісії, на якому комісія зареєструвала до участі у виборах 16 політичних партій.

Також розглядали питання щодо реєстрації представників від місцевих організацій партій з правом дорадчого голосу.

Відтак, були зареєстровані представники: від Радикальної партії Олега Ляшка затвердили Василишина І.Й., від Народного Руху України – Галюка Б.М., від партії Наш край – Бадин Я.Ю., від Сили людей – Таніна Р.С., від Опозиційного блоку – Грицика Б.М., від Української республіканської партії – Ангела Г.

Також виборча комісія затвердила виборчі списки кандидатів від наступних партії: Радикальна партія Олега Ляшка (83 кандидата), Народний Рух України (80 кандидатів), Наш край (77 кандидатів), Сила людей (48 кандидатів), Опозиційний блок (4 кандидати), Українська республіканська партія (42 кандидати).

Зазначимо, що виборча комісія не зареєструвала двох кандидатів з списку Радикальної партії Олега Ляшка та одного кандидата з списку Нашого краю, оскільки члени комісії не отримали всі належні документи, які потрібні для реєстрації кандидата до участі у виборах.

Нагадаємо, найбільші списки у Львівську облраду у Свободи та Батьківщини.

Місцеві вибори в Україні заплановані на 25 жовтня 2015 року. ЦВК змінила бюлетені на цьогорічних місцевих виборах – вказуватимуться лише імена кандидатів. Львівську міську виборчу комісію очолить представник Блоку Петра Порошенка Ігор Сліпецький.

У Львові створено 64 округи, такою ж буде кількість депутатів міської ради.

Також ЦВК опублікувала склад Львівської обласної виборчої комісії та оголосила з 8 вересня про початок виборчого процесу в 85 об’єднаних територіальних громадах.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.