Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Інфраструктура

Львівські трамваї

Львівські трамваї

П'ятниця, 2 жовтня 2015, 12:08

Територію трамвайного депо у Львові передадуть інвестору

Львівські депутати погодили реалізацію інвестиційного проекту "Креативний квартал".

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

30 вересня сесія Львівської міськради затвердила інвестиційний проект "Креативний квартал", умови конкурсу і конкурсну документацію з вибору інвестора.

"Йдеться про територію трамвайного депо, розміщеного між вул. Небесної Сотні та вул. Сахарова. Які умови ми пропонуємо інвестору – передати об’єкти нерухомого майна, терміном оренди на 50 років, доставити вимогу завершення реконструкції впродовж не більше 2 років і звільнити інвестора від орендної плати на час проведення реконструкції, оскільки так передбачає Цивільний Кодекс та Закон України "Про оренду державного та комунального майна", – зазначила начальник юридичного управління Львівської міськради Гелена Пайонкевич.

За її словами, орендар звільняється від орендної плати на весь час, коли він не може використовувати об’єкт за цільовим призначенням, а у подальшому мерія пропонує визначити розмір орендної плати окремим рішенням сесії міської ради.

"Процедура вибору інвестора буде відбуватися таким чином: після затвердження та, звісно, за умови прийняття цього рішення на сесії міської ради, збереться інвестиційна комісія, буде опубліковано оголошення в газеті "Ратуша", і результати конкурсу будуть винесені на розгляд сесії", – наголосила Гелена Пайонкевич.

Відтак, з метою реалізації проекту було виділено ряд будівель та споруд на вул. Д. Вітовського, 57, які за результатами інвестиційного конкурсу передаватимуть інвестору в оренду на 50 років. Протягом 2 років з дня укладення договору оренди, інвестор зобов’язується реставрувати та здійснити реконструкцію будівель та споруд на вул. Д. Вітовського, 57, зберігаючи їх первинний вигляд.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.