Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Рапід Трайдент-2015

Вівторок, 6 жовтня 2015, 11:21

Рада прийняла закон, який дозволяє мобілізовним підписувати контракт на півроку

Рапід Трайдент-2015

У Верховній Раді прийняли закон, який дає можливість мобілізованим військовослужбовцям укладати контраки на півроку.

За законопроект № 2356а проголосували 253 депутатів, повідомляє Українська Правда.

У пояснювальній записці вказується, що документ спрямований на те, щоб зберегти в лавах Збройних сил людей з військовим досвідом, які були демобілізовані, але висловили бажання залишитись у лавах ЗСУ

Згідно з документом, військовослужбовці, які відслужили 11 місяців, матимуть право підписати піврічний контракт. Він може бути продовжений за згодою сторін.

Рада закріпила, що контракт припиняється, а військовослужбовці, які проходять службу за контрактом, звільняються у зв'язку із закінченням особливого періоду та небажанням продовжувати службу за новим контрактом.

Під час обговорення законопроекту піднімалося також питання щодо додаткової мотивації військовослужбовців-контрактників у вигляді підвищеної заробітної плати.

Співдоповідач голова комітету з питань національної безпеки і оборони Сергій Пашинський зазначив, що це питання буде розглядатися під час розгляду проекту державного бюджету на наступний рік.

Як повідомлялося, в Генеральному штабі нарікали, що через конфлікти у Верховній Раді не вдається прийняти зміни до законодавства, які б дозволяли військовим укладати контракти на 6 місяців.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.