Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

ЛАЗ

П'ятниця, 9 жовтня 2015, 11:55

На землю ЛАЗу накладено арешт

ЛАЗ

У Львові намагаються не допустити подальше розкрадання землі та майна ВАТ «Львівський автобусний завод».

Про це повідомила прес-служба прокуратури Львівської області.

Відтак, прокуратурою Львівської області при здійсненні процесуального керівництва у кримінальному провадженні за фактом незаконного заволодіння майном ВАТ «ЛАЗ», вжито заходів з метою недопущення відчуження об’єктів нерухомості та земель, які раніше належали зазначеному товариству.

Зокрема, за клопотанням слідчого, погодженого із прокурором, судом накладено арешт на земельну ділянку площею 56 га та будівлі загальною площею 127 тис м кв.

Нагадаємо, прокуратурою Львівської області 25 серпня цього року до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про вчинення кримінального правопорушення за фактом заволодіння державним майном та придбання права на таке майно шляхом обману та зловживання довірою.

Йдеться про 70,41 % акцій ВАТ «ЛАЗ» вартістю більше 27 млн грн, які незаконно вибули з державної власності внаслідок протиправних дій акціонерів товариства.

Також зазначимо, що 7 вересня на сайті ВРУ оприлюднено проект закону про націоналізацію ЛАЗу.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.