Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Анатолій Забарило

Анатолій Забарило

facebook.com

Четвер, 22 жовтня 2015, 16:13

Керівник львівської обласної Громадянської позиції Забарило заробив менше 20 тис грн

У 2014 році перший номер у списку від партії «Громадянська позиція» до Львівської міськради Анатолій Забарило утримує землю, будинок та квартиру на зарплату 19 800 грн.

Про це йдеться у його декларації про доходи, яка була подана до Львівської міської виборчої комісії.

У минулому році увесь дохід Анатолія Забарила складала заробітна плата – 19 800 грн, а члени його сім’ї задекларували 23 611 грн.

Забарило володіє земельною ділянкою площею 1 600 кв. м, житловим будинком на 400 кв. м та квартирою площею 48 кв. м. Його сім’я має земельну ділянку площею 1 500 кв. м та квартиру площею 69 кв. м.

Власного авто керівник обласного осередку «Громадянської позиції» не має, натомість його сім’я іздить на Daihatsu 2008 року випуску.

До статутного фонду підприємства Забарило вніс 30 000 грн, а члени його сім’ї тримають у банку 168 000 грн.

Анатолій Забарило – директор ТзОВ «Професійна Ліга», голова Львівської обласної партійної організації «Громадянська позиція»

Відтак, Анаголій Забарило очолив список політичної партії «Громадянська позиція» на виборах до Львівської міської ради. На посаду міського голови Львова офіційно висунула депутата міської ради Володимира Гірняка, який також є першим номером у списках до Львівської обласної ради.

Зазначимо, Львівська обласна територіальна виборча комісія опублікувала список кандидатів у депутати до Львівської обласної ради, а Львівська міська територіальна виборча комісія зареєструвала одинадцять претендентів на посаду мера Львова.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.