Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Маркіян Лопачак

Четвер, 22 жовтня 2015, 17:38

Лопачак тримає у банку майже мільйон гривень

Маркіян Лопачак

У 2014 році перший номер у списку від партії ВО «Свобода» до Львівської міськради Маркіян Лопачак поклав на рахунок у банку 954 105 грн.

Про це йдеться у його декларації про доходи, яка була подана до Львівської міської виборчої комісії.

У минулому році Маркіян Лопачак задекларував 173 274 грн загального доходу: заробітна плата – 119 306 грн, винагорода – 53 968 грн. Члени його сім’ї у 2014 році заробили 46 325 грн.

Із нерухомості у Лопачака – земельна ділянка площею 1 700 кв. м, житловий будинок та квартира. Члени його сім’ї майна не мають.

Власного авто у військовослужбовця та його сім’ї, як і фінансових зобов’язань, немає.

Маркіян Лопачак – старший сержант Збройних сил України і, як вказано у декларації, безпартійний. До цього був головою фракції «Свобода» у Львівській міській раді, проте склав повноваження через обрання до Верховної ради.

А 5 лютого Маркіян Лопачак попав під мобілізацію.

Нагадаємо, згідно з виборчим списком ВО «Свобода», Маркіян Лопачак є першим кандидатом у депутати до Львівської міської ради. Зазначимо, кандидатом на посаду міського голови Львова партія висунула Руслана Кошулинського, який також є першим номером до Львівської облради.

До облради також йдуть Олег Панькевич та Йосиф Ситник.

Зазначимо, Львівська обласна територіальна виборча комісія опублікувала список кандидатів у депутати до Львівської обласної ради, а Львівська міська територіальна виборча комісія зареєструвала одинадцять претендентів на посаду мера Львова.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.