Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Народний Рух України

Народний Рух України

facebook.com

Вівторок, 27 жовтня 2015, 11:40

У Миколаєві мером стане рухівець

За попередніми підрахунками, на виборах мера у Миколаєві перемагає секретар міськради Андрій Щебель.

Про це повідомляють на офіційному сайті Миколаївської районної ради.

Відтак, на виборах міського голови Миколаєва лідирує секретар Миколаївської міської ради, кандидат від партії Народний рух України Андрій Щебель з 39,4% голосів.

На другому та третьому місцях – Ігор Хімчак від Української республіканської партії з 23,21% голосів та самовисуванець Іван Огоновський – 17,1%.

Загалом виборча комісія зареєструвала 8 кандидатів на мера міста: двоє самовисуванців та представники від НРУ, Укропу, Української радикальної партії, ВО "Батьківщина", ВО "Свобода" та Народного контролю.

Явка виборців у Миколаєві склала 53,4%, а у районі – 60,05%.

Зазначимо, Народний Рух України не проходить до Львівської обласної ради, при опрацюванні 70% голосів він мав 5,39%, а при 93% – опустився за межі 5% бар'єру – 4,99%.

Нагадаємо, за попередніми підрахунками, у Дублянах переміг Василь Попович, у Жовкві – Петро Вихопень, а у Рава-Руській – Микола Зінько.

Мером Винник стане Володимир Квурт, у Кам'янка-Бузьку лідирує чинний мер Олег Омелян, мером Дрогобича став Тарас Кучма з Народного контролю, на виборах мера у Бориславі перемагає в.о. міського голови, секретар міськради Ігор Яворський.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.