Новини

Політика

вибори 2015

вибори 2015

У дев'яти районах Львівщини відбудеться другий тур виборів

Вівторок, 3 листопада 2015, 15:55

Під час повторного голосування на Львівщині оберуть 26 депутатів і сільського та міського голів.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Загалом повторне голосування пройде у Миколаївському і Пустомитівському (у кожному в шести виборчих округах), Яворівському (в чотирьох), Кам’янка-Бузькому, Сколівському, Сокальському і Турківському (у двох), Самбірському і Старосамбірському (в одному) районах.

Відтак, 15 листопада, на Львівщині мають обрати 25 депутатів сільських та селищних рад, одного депутата Бабинської об’єднаної сільської територіальної громади, сільського голову та міського голову.

Також виборці обиратимуть депутатів Східницької та Славської селищних рад, Львівського міського голову та сільського голову села Нагачів.

"Було три різні підстави для призначення відповідними територіальними виборчими комісіями повторного голосування. У переважній більшості випадків два кандидати набрали найбільшу і водночас однакову кількість голосів. В одному випадку – це стосується виборів депутата Дроговизької сільської ради Миколаївського району по виборчому округу № 11 – в бюлетені було пропущено прізвище, ім’я та по-батькові третього зареєстрованого кандидата. А на виборах Львівського міського голови за жодного з кандидатів не було подано більше половини голосів виборців, які взяли участь у голосуванні", – зазначив начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської ОДА Федір Алєйніков.

Нагадаємо, у Львівській області проголосували 56,11% виборців, найбільше у Стрийському районі – 70%. У Львові явка виборців у Львові склала 48,37%.

У Львові відбудеться другий тур виборів на посаду міського голови. Андрій Садовий набрав близько 49,% голосів, а Руслан Кошулинський – 12%.

Також з'явився список депутатів, які проходять до Львівської обласної ради та до Львівської міської ради.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.