Новини

Політика

Парасковія Дворянин

Парасковія Дворянин

ФБ Olenka Shcherba

Садовому світить Параска

Четвер, 29 жовтня 2015, 14:12

З'явився список депутатів, які проходять до Львівської обласної ради.

Про це повідомляє Львівська обласна виборча комісія на своїй сторінці у Фейсбуці.

Від Блоку Петра Порошенка "Солідарність" проходять: перший кандидат у списку – Олег Синютка, Всеволод Білас – 52,68% (Моршин, 21 округ), Василь Баран 52,28% (Перемишлянський р-н , 57 округ), Михайло Задорожний – 51,78% (Дрогобицький р-н, 39 округ), Михайло Гичка – 51,01% (Старосамбірський р-н, 73 округ), Олег Домчак – 44,03% (Самбірський р-н, 67 округ),  Анатолій Дейнека – 43,07% (Сколівський р-н, 69 округ), Михайло Дзюдзь – 39,48% (Турківський р-н, 78 округ), Микола Седіло –39,41% (Миколаївський р-н, 53 округ), Володимир Кирилич – 37,28% (Кам'янка-Бузький р-н, 50 округ), Мирослава Лісна – 37,10% (Пустомитівський р-н, 60 округ), Катерина Кеньо – 35,94% (Городоцький р-н, 36 округ), Володимир Саган  – 35,76%, (Городоцький р-н, 34 округ), Володимир Шведа – 35,45% (Самбірський р-н, 66 округ), Олександр Ганущин – 34,97% (Бродівський р-н, 30 округ), Іван Лабай –34,68% (Пустомитівський р-н, 59 округ), Роман Демчина – 34,30% (Жовківський р-н, 43 округ), Михайло Ільницький – 33,28% (Турківський р-н, 79 округ), Володимир Ременяк – 31,94% (Городоцький р-н, 35 округ), Володимир Кужидло – 30,43% (Самбірський р-н, 65 округ).

Від партії "Об'єднання "Самопоміч" проходять: перший кандидат у списку – Парасковія Дворянин, Василь Савчин – 29,32% (Сихівський р-н, 7 округ), Юрій Голуб – 28,05% (Шевченківський р-н, 15 округ), Оксана Сафінська  – 26,79% (Шевченківський р-н, 16 округ), Тетяна Письменна – 26,78% (Сихівський р-н, 8 округ), Степан Пакіж  – 26,77% (Залізничний р-н, 2 округ), Андрій Прокопів – 26,17% (Личаківський р-н, 6 округ), Тарас Вервега – 25,88% (Франківський р-н, 11 округ), Роман Кізима – 25,78% (Франківський р-н, 12 округ), Михайло Сидорович – 25,54% (Франківський р-н, 10 округ), Інна Свистун – 25,43% (Галицький р-н, 1 округ), Галина Бордун – 25,22% (Сихівський р-н, 9 округ), Юрій Огоновський – 24,41% (Залізничний р-н, 4 округ), Іван Собко  – 24,33% (Шевченківський р-н, 13 округ), Олександр Кобзарев – 23,97% (Шевченківський р-н, 14 округ), Олександр Кільдіяров – 22,81% (Залізничний р-н, 3 округ).

Від ВО "Свобода" проходять: перший кандидат у списку – Руслан Кошулинський, Олег Панькевич – 24,64% (Бродівський р-н, 31 округ), Андрій Тягнибок – 23,60% (Сколівський р-н, 68 округ), Юрій Шаваров 23,39% (Радехівський р-н, 63 округ), Андріян Гутник – 21,57% (Франківський р-н, 10 округ), Михайло Нискогуз  – 21,42% (Червоноград, 28 окург), Ольга Шайдулліна – 21,40% (Бродівський р-н, 30 округ), Ігор Тенюх  – 21,35% (Стрий, 25 округ), Мирослава Бабінська – 21,30% (Золочівський р-н, 47 округ), Ігор Барановський  – 19,95% (Пустомитівський р-н, 58 округ), Олексій Балицький – 19,37% (Трускавець, 26 округ), Андрій Чад – 19,36% (Жидачівський р-н, 40 округ), Михайло Ковалів – 17,3730% (Самбірський р-н, 65 округ), Юрій Черкашин – 17,27% (Борислав, 17 округ).

Від ВО "Батьківщина" проходять: перший кандидат у списку – Юрій Гудима, Степан Рак – 25,82% (Буський р-н, 32 округ), Ярослав Качмарик – 22,95% (Дрогобицький р-н, 38 округ), Олександр Чебаненко – 22,91% (Трускавець, 26 округ), Валентина Олексишин – 20,58% (Стрийський район, 76 округ), Леонід Цибуля  – 19,29% (Радехівський р-н, 63 округ), Валентин Устименко – 17,06% (Яворівський р-н, 80 окург), Володимир Вантух – 15,74% (Самбірський р-н, 66 округ).

Від партії Громадянська позиція проходять: перший кандидат у списку – Володимир Гірняк, Михайло Титикало – 33,76% (Жидачівський р-н, 41 округ), Ярослав Овсянецький – 21,01% (Жидачівський р-н, 42 округ), Петро Кошик – 17,85% (Мостиський р-н, 54 округ), Сергій Касян – 16,58% (Сокальський р-н, 72 округ), Леонід Охріменко – 16,41% (Самбірський р-н, 67 округ), Уляна Дорош – 16,18% (Пустомитівський р-н, 62 округ).

Від Укропу проходять: перший кандидат у списку – Ігор Ільків, Зіновій Шептицький – 14,59% (Золочівський р-н, 49 округ), Галина Сич – 13,11% (Новий Розділ, 22 округ), Дмитро Пазин – 12,06% (Яворівський р-н, 81 округ), Петро Жукровський – 11,26% (Буський р-н, 33 округ).

Від Радикальної партії Олега Ляшка проходять: перший кандидат у списку – Юрій Візняк, Євген Буба  – 23,78% (Мостиський р-н, 55 округ), Володимир Ткачик – 20,47% (Червоноград, 27 округ), Ігор Грабінський  – 15,40% (Червоноград, 29 округ), Михайло Ковалик – 15,18% (Яворівський р-н, 81 округ).

Від партії Народний контроль проходять: перший кандидат у списку – Андрій Білоус, Андрій Дума  – 25,56% (Жовківський р-н, 46 округ), Юрій Нестор – 20,79% (Дрогобич, 18 округ), Андрій Ковч – 16,01% (Дрогобич, 20 окург).

Від партії Народний рух України проходять: перший кандидат у списку – Богдан Гагалюк, Петро Марунчак  – 19,22% (Миколаївський р-н, 52 округ), Ольга Грицик – 18,39% (Дрогобицький р-н, 38 округ), Ігор Ковальчук – 16,08% (Бродівський р-н, 31 округ).

Нагадаємо, політичні партії подали перелік депутатів, які увійдуть до Львівської міської ради.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.