Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Євросоюз

Євросоюз

dt.ua

Середа, 4 листопада 2015, 09:19

Великобританія погрожує вийти із ЄС

Велика Британія наполягає на здійсненні реформ всередині ЄС, інакше країна вийде з єврозони.

Про це повідомляє Euronews.

Велика Британія наполягає на здійсненні суттєвих реформ всередині Європейського Союзу. Це — у

Як наголосив 3 листопада міністр фінансів Великої Британії Джордж Осборн під час виступу у Берліні на конференції "День німецької промисловості", реформи – умова, без дотримання якої британське керівництво розпочне процес виходу країни зі складу ЄС.

"Велика Британія може надати вам підтримку у здійсненні необхідних в єврозоні змін, потрібних для зміцнення євро. В обмін на це, ви можете допомогти нам шляхом втілення в життя змін, які сприятимуть збереженню інтересів тих країн, що не входять до складу єврозони", – пояснив Джордж Осборн.

Британський міністр фінансів назвав неприпустимою ситуацію, коли платники податків країн, які не є членами єврозони, повинні нести відповідальність за її порятунок. Це, як зазначив Осборн, має відбуватись на добровільній основі.

Прем‘єр-міністр Великобританії Девід Камерон планує провести референдум щодо виходу Великої Британії з ЄС до 2017 року. Водночас він хотів би, щоб цього не сталося, тому вимагає від Брюсселя реформування Європейського Союзу і повернення Лондону частини владних повноважень.

Нагадаємо, рішення про вихід Великобританії з ЄС було зумовлене небажанням надавати притулок біженцям з Африки та Азії.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.