Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

японська компанія

японська компанія

politdengi.com.ua

П'ятниця, 6 листопада 2015, 11:57895

Японська компанія працевлаштує 1,5 тисяч мешканців Львівщини

Японська компанія "Фуджікура" відкриває на Львівщині підприємство з виробництва автокомпонентів та створить 1500 робочих місць.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Японська "Фуджікура" реалізовує на території Львівщини масштабний інвестиційний проект з будівництва заводу, який виготовлятиме електричне устаткування для провідних європейських автомобільних виробників.

На підприємстві буде створено 1500 нових робочих місць. Наразі вже працевлаштовано 300 осіб, які завершують навчання та стажування у Румунії.

5 листопада компанія здійснила розмитнення першої партії обладнання, що використовуватимуться для виробництва кабельних мереж. Це устаткування, зокрема, дозволить розпочати монтаж виробничих потужностей. Орієнтовно за три тижні інвестор очікує наступної партії обладнання.

Нагадаємо, японська компанія зацікавилася Львівщиною ще на початку цього року та оголосила про відкриття підприємства у листопаді.

Зазначимо, інвестиційний проект компанії «Фуджікура» з виробництва автокомпонентів запрацює завдяки європейській програмі бізнес-розвитку.

 

 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: