Новини

Соціум

Західтрансбуд

Західтрансбуд

Фірма-підрядник з ремонту Скнилівського моста не виплатила працівникам зарплату

П'ятниця, 6 листопада 2015, 16:23

ТзОВ "Західтрансбуд", яка цього року завершила ремонт Скнилівського моста, заболргувала працівникам 1,5 млн грн.

Про це повідомила прес-служба прокуратури Львівської області.

Прокуратура Львівщини виявила, що ТзОВ "Західтрансбуд" не виплатило своїм працівникам 1,5 млн грн заробітної плати. Відтак було розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 175 КК України, за фактом умисної невиплати зарплатні працівникам.

У прокуратурі заявляють, що в них на постійному контролі перебуває питання додержання конституційних прав громадян на своєчасне одержання заробітної плати та нагадують, що за безпідставну невиплату заробітної плати законодавством передбачено покарання, у тому числі, у виді позбавлення волі на строк до двох років.

Зазначимо, ТзОВ "Західтрансбуд" – підрядна організація, яка на замовлення Служби автомобільних доріг у Львівській області виконувала ремонт Скнилівського моста, який урочисто відкрили 7 липня цього року.

Згідно з кошторисно-проектної документації вартість ремонтних робіт становила 11,5 млн грн.

Нагадаємо, Стрийське ДП "Західукргеологія" НАК "Надра України" заборгувало працівникам понад 1,2 млн грн заробітної плати, а ПАТ "Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат" – понад 9,8 млн грнзаробітної плати.

ДП "Екотрансенерго" має виплатити працівникам майже 530 тис грн, а також міське комунальне підприємство "Новояворівськводоканал" – більше 400 тис грн.

Також прокуратура Львівщини відкрила кримінальні провадження щодо невиплати заробітної плати працівникам ПАТ "Фірма "Нафтогазбуд" та державного підприємства "Аргентум", яке займається збиранням та утилізацією відходів електроніки.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.