Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Інфраструктура

трамвай

tram.lviv.ua

Понеділок, 9 листопада 2015, 10:19

У львівських трамваях можна буде розраховуватися пластиковими картками

трамвай

Вже скоро у львівському трамваї можна буде розраховуватися за проїзд безконтактними платіжними картками MasterCard.

Про це йдеться у прес-релізі "Ощадбанку", передає Економічна правда.

"Компанія MasterCard, Ощадбанк та Львівська міська рада зробили перший крок до впровадження е-квитка у Львові - підписали Меморандум про тристоронню співпрацю. У рамках партнерства оновлену Картку Львів’янина буде випущено із безконтактною технологією MasterCard, а на 2 лініях львівського трамвая – встановлено термінали для прийому безконтактних розрахунків", – йдеться у повідомленні.

Як наголошується, завдяки цьому держателі безконтактних карток MasterCard і власники Картки Львів’янина зможуть розраховуватись за швидше, зручніше і безпечніше, ніж звичайною карткою. А безконтактна картка учасника АТО даватиме можливість користуватись електротранспортом безкоштовно.

"Безконтактно оплатити проїзд буде просто: достатньо піднести безконтактну картку MasterCard до терміналу, розташованого на поручні. Суму, що відповідає вартості проїзду, буде автоматично знято з рахунку без жодних додаткових комісій. Оплату підтвердять звуковий і світловий сигнали", – зазначається у прес-релізі.

"Ощадбанк разом із MasterCard успішно реалізував цей проект у Києві: заплатити за проїзд безконтактною карткою можна у метрополітені, фунікулері та швидкісному трамваї. Можемо констатувати – послуга зручна та популярна", – підкреслює Андрій Пишний, голова АТ "Ощадбанк".

"Україна стала на шлях масштабних змін і активного розвитку. У MasterCard ми бачимо свою місію в тому, щоб, розвиваючи прозорі безготівкові розрахунки в соціальній сфері, підтримувати нашу країну на цьому шляху", – відзначає Сергій Францишко, віце-президент з розвитку бізнесу представництва MasterCard Europe в Україні.

За його словами, підписання меморандуму про співпрацю з ЛМР та запуск безконтактних розрахунків у трамваї – великий крок у цьому напрямку.
"Ми дуже раді, що тепер і мешканці Львова зможуть сплачувати за проїзд у найбільш сучасний та зручний спосіб – своїми безконтактними банківськими картками MasterCard", – сказав він.

MasterCard - це міжнародна компанія, що спеціалізується на платіжних рішеннях і технологіях.


Компанія управляє найшвидшою в світі платіжною мережею, що об'єднує споживачів, фінансові установи, торговельні підприємства, державні організації та представників приватного сектору в більш ніж 210 країнах і територіях.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.