Новини

Політика

Львівська міськрада

Львівська міськрада

У Львові відбулися торги з будівництва житла для учасників АТО на вул. Під Голоском

П'ятниця, 13 листопада 2015, 17:08

Збудувати багатоповерхівку для учасників АТО на вул. Під Голоском та інженерні мережі до неї зголосилось 3 підприємства.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Сьогодні, 13 листопада, в приміщенні ЛКП «Рембуд» у Львові відбулось розкриття конкурсних пропозицій відкритих торгів щодо будівництва багатоквартирного будинку для сімей загиблих військовослужбовців та учасників АТО на вул. Під Голоском.

Предмет закупівлі розділили на 5 лотів:

1. Будівництво 6-поверхового 53-квартирного житлового будинку та внутрішніх мереж із вбудованими громадськими приміщеннями.

2. Будівництво мереж зовнішнього електропостачання (до 4-х 6-поверхових житлових будинків із вбудованими громадськими приміщеннями).

3. Будівництво мереж зовнішнього газопостачання (до 4-х 6-поверхових житлових будинків із вбудованими громадськими приміщеннями).

4. Будівництво мереж господарсько-питного водопроводу (до 4-х 6-поверхових житлових будинків із вбудованими громадськими приміщеннями).

5. Будівництво мереж побутової та дощової каналізації (до 4-х 6-поверхових житлових будинків із вбудованими громадськими приміщеннями).

ЛМКП «Львівводоканал» подало свої пропозиції щодо лотів №4 та №5, вказавши попередній кошторис для виконання необхідних робіт, обсягом 1,68 млн грн та 0,9 млн грн відповідно.

Збудувати мережі водопроводу та каналізації зголосились також ТзОВ «Захід-Пласт» (вартістю 1,41 млн грн. і 0,81 млн грн) та ТзОВ «Житлоінвестбуд» (вартістю 1,31 млн грн та 0,72 млн грн). Останнє підприємство, окрім цього, було також єдиним, яке зголосилось виконати роботи за лотом №1, попередньо заклавши для цього кошторис, обсягом 25,28 млн грн.

Збудувати мережі зовнішнього електропостачання та газопостачання наразі охочих немає.

Нагадаємо, директор ЛКП «Рембуд» Віктор Писаренко зазначав, що будівництво житла для учасників АТО розпочнеться у жовтні.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.