Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Верховна Рада

rbc.ua

Четвер, 26 листопада 2015, 13:38

Нардепи надали місцевим радам право реєструвати нерухомість

Верховна Рада

Верховна Рада передала реєстрацію прав на нерухоме майно на місця та залучила банки.

Сьогодні, 26 листопада, на сесії Верховна Рада України ухвалила закон №2982 "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень".

За цей законопроект проголосували 252 народних депутата.

Законопроект передбачає делегування органам місцевого самоврядування повноважень з надання послуг по реєстрації прав на нерухоме майно, а також збільшення доступності адміністративних послуг у сфері державної реєстрації речових прав шляхом надання повноважень нотаріусам та залучення до реєстрації державних виконавців та банківських установ.

"Законопроект забезпечить реалізацію концептуального підходу, схваленого урядом, щодо передачі повноважень із надання послуг у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень органам місцевого самоврядування", – йдеться у пояснювальній записці до законопроекту.

Відтепер документи, що видаються за результатом розгляду заяв у сфері державної реєстрації прав, заявник може отримувати як в електронному, так і в паперовому вигляді. При цьому документи, отриманні в електронній і паперовій формі, мають однакову юридичну силу.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.