Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Компартія

Компартія

Четвер, 17 грудня 2015, 10:45

Комуністів розпустили

Суд офіційно заборонив діяльність Комуністичної партії України.

Про це повідомила прес-служба Міністрерства юстиції України.

Відтак, вчора, 16 грудня 2015, Окружний адміністративний суд Києва завершив розгляд справи за позовом Міністерства юстиції проти Комуністичної партії України про заборону її діяльності.

Представники Компартії вимагали скасувати наказ Мін’юсту від 23 липня № 1312/5, яким у рамках закону "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки", було засуджено символіку та статут КПУ.

Наразі у Мін'юсті переконані, що зазначені судові рішення матимуть позитивні наслідки для всього українського суспільства.

Нагадаємо, у липні Міністерство юстиції заборонило комуністичним партіям брати участь у місцевих та загальнодержавних виборах. У серпні їх повідомили про те, що КПУ зможуть брати участь у виборах, якщо змінять назву і символіку.

А у жовтні суд заборонив діяльність комуністичних партій, за позовом Міністерства юстиції України.

Ще 9 квітня Верховна рада заборонила використання комуністичної символіки. Депутати підтримали закон "Про засудження комуністичного і націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні і заборона пропаганди їх символіки".

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.