Новини

Політика

Петро Порошенко

Петро Порошенко

Порошенко поверне Крим за допомогою безвізового режиму

Понеділок, 21 грудня 2015, 11:54

Петро Порошенко вважає, що безвізовий режим допоможе повернути Крим та Донбас.

Про це повідомила прес-служба Президента України.

Як зазначив 20 грудня в інтерв'ю телеканалу "Інтер" президент Петро Порошенко, запровадження безвізового режиму для України та її громадян з країнами Шенгенської зони може стати реальним інструментом повернення української влади на тимчасово окуповані території Донбасу та до Криму.

"Це є додатковий стимул і для повернення влади на Донбас, і один із перших елементів стратегії повернення Криму, це створення мотивації для кримчан", – наголосив Порошенко.

За його словами, безвізовий виїзд за кордон буде можливий лише за біометричними паспортами, які можливо буде отримати лише на підконтрольній українській владі території.

"Ми зможемо гарантувати те, що всі українські громадяни, які проживають на тимчасово окупованій території, гарантовано зможуть отримати і біометричні паспорти, і право безвізового подорожування після повернення українського суверенітету, української влади, державної міграційної служби, українських реєстрів, які дозволять сьогодні гарантовано видати українським громадянам ці паспорти", – додав Петро Порошенко.

Нагадаємо, 18 грудня Єврокомісія схвалила звіт щодо безвізового режиму для України: обговорення розпочнеться у січні 2016 року.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.