Новини

Соціум

Муніципальна дружина Львова

Муніципальна дружина Львова

Понеділок, 28 грудня 2015, 18:30863

Муніципальна дружина Садового бігатиме за бабцями з фотоапаратами

У 2016 році ЛКП "Муніципальна дружина" працюватиме за шістьма напрямками – з'являться шість нових відділів.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Як розповів директор ЛКП "Муніципальна дружина" Юрій Діль, ЛКП «Муніципальна дружина» працюватиме за шістьма напрямками, хоча основною функцією залишатиметься охорона громадського порядку і охорона комунального майна.

Серед новоутворених відділів будуть: відділ евакуації транспортних засобів, відділ охорони об’єктів, відділ протидії стихійній торгівлі, відділ контролю за об’єктами благоустрою, відділ швидкого реагування, відділ "Ситуативний центр".

За словами Юрія Діля, відділ евакуації уже працює, завдяки йому підприємство заробляє кошти, а у відділі протидії стихійній торгівлі наразі задіяні близько 50 осіб.

"Цей відділ плануємо переформатувати, щоденно буде працювати 25-35 працівників, які матимуть з собою фотоапарати, адмінпротоколи. Але, у зв’язку з тим, що ми не можемо свідчити особу, ми будемо просити створювати комісії з представників адміністрацій, представників поліції", – наголосив Юрій Діль.

Щодо відділу швидкого реагування, то він опрацьовує всі виклики від охорони об’єктів міста, а група швидкого реагування за повідомленням будь-якого каналу виїжджає на подію. Наразі у цьому відділі працює 21 колишній учасник АТО.

"Ситуативний центр – це попередження порушення. Проект щодо відеонагляду", – заявив Юрій Діль.

Нагадаємо, перед Оперним театром встановили відеокамеру, загалом планують влаштувати ще 50 камер відеоспостереження.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: