Новини

Економіка

АЗС

АЗС

katalog.vologol.com

Ціни на паливо на АЗС можуть подешевшати

Середа, 13 січня 2016, 13:41

Арсеній Яценюк вирішив зменшити ціни на паливо на українських АЗС через здешевлення нафти.

Про це повідомила прес-служба уряду.

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк доручив Міністру енергетики та вугільної промисловості України провести зустріч із Антимонопольним комітетом України та операторами ринку щодо зменшення вартості пального у зв’язку з падінням цін на нафту.

«Ціна на нафту вже зараз на рівні 30 доларів, а заправки поки що стоять на тих самих цінових параметрах, що й місяць тому», – наголосив Арсеній Яценюк.

За його словами, йдеться виключно про економічні передумови зменшення вартості нафтопродуктів на АЗС.

Яценюк також наголосив на необхідності виконання Антимонопольним комітетом доручення щодо напрацювання  разом із операторами ринку формули ціноутворення на нафтопродукти в залежності від того, яка ціна на нафту на світових ринках.

«Чим нижча ціна нафти на світовому ринку, тим нижча ціна буде на автозаправній станції, і навпаки. Це повинна бути публічна, прозора формула і публічний підхід. Поки що Антимонопольний комітет України вже протягом трьох місяців не спромігся це зробити. Я сподіваюся, що вони знайдуть механізми»,  підкреслив Арсеній Яценюк.

Нагадаємо, ще у серпні Арсеній Яценюк доручив перевірити вартість пального на українських АЗС у зв'язку з падінням цін на нафту, проте ціни на паливо так і не змінилися.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.