Новини

Економіка

паспорт

паспорт

forbes.ua

У ІD-паспорті встановлено 17 елементів захисту

Четвер, 21 січня 2016, 14:42

Справжність паспорта громадянина України у формі ІD-картки відтепер можна перевірити за спеціальною інформацією.

Про це повідомляється на сайті Поліграфічного комбінату «Україна».

Відтак, Поліграфкомбінат «Україна» оприлюднив інформацію про захисні особливості паспорта громадянина України нового зразка, відповідно до якої можна перевірити автентичність ІD-картки.

«Ми прагнемо відповідати міжнародним стандартам та робити для українців документи, в якості та захищеності яких вони будуть стовідсотково впевнені. Інформація щодо захисних особливостей паспорту громадянина України нового зразка дозволить з легкістю впевнитись у автентичності паспортного документа», – наголосив директор Поліграфкомбінату «Україна» Максим Степанов.

Зокрема, у інформації про захисні особливості паспорту громадянина України нового зразка наведено ті 17 елементів захисту, які дозволяють перевірити справжність ідентифікаційного документа без застосування додаткових експертних заходів.

Ці елементи захисту використовувались виробником відповідно до постанови уряду від 25.03.2015 № 302 (зі змінами), якою затверджено зразки та технічні описи нового паспорту громадянина України.

Нагадаємо, випуск нового паспорта у вигляді ID-картки стартував 11 січня. У перший день в Україні було оформлено близько 100 нових паспортів.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.