Новини

Соціум

медикаменти

медикаменти

forbes.ua

Від грипу та ГРЗ загинуло 260 українців

Четвер, 11 лютого 2016, 14:51

Станом на 11 лютого в Україні від грипу та ГРВІ загинуло 260 людей, а епідпоріг перевищено у 15 областях країни.

Про це повідомила прес-служба Міністерства охорони здоров’я України.

За оперативними даними МОЗ України та Держсанепідслужби України, з початку епідемічного сезону, а саме з 28 вересня минулого року, в Україні зареєстровано більше 3,5 млн хворих на грип та ГРВІ.

Загалом перехворіло 9,1 %  українців, а із загальної кількості захворілих 61,3 % становлять діти віком до 17 років. 

Станом на 11 лютого, в 15 областях спостерігається перевищення епідемічного порогу, у чотирьох з них –більше ніж на 50%.

З початку епідемічного сезону було зареєстровано 260 підтверджених смертей від грипу, з них 3 дітей віком до 17 років. Найбільша кількість смертей спостерігається в Одеській області – 40 та в Києві – 30 випадків.

За медичною допомогою своєчасно звернулася лише третя частина померлих, а проведений аналіз загиблих показав, що всі вони не мали щеплень проти грипу.

Зазначимо, з початку епідемічного сезону вакциновано проти грипу 125 665 осіб, що становить 0,32 % від загальної кількості населення, з них діти до 17 років – 21 %. Вакцинація здійснювалася в основному за рахунок місцевих бюджетів.

Станом на 10 лютого припинено навчання майже у 2199 дитячих навчальних, загальноосвітніх та позашкільних закладах.

Нагадаємо, на Львівщині зафіксували 10 смертельних випадків від грипу. Захворюваність у області йже на спад, 8 лютого у львівських школах відновили навчання, яке було призупинене з 27 січня. 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.